O nas

Grzegorz Dobromiński - MXData - Zarządzanie usługami IT

MXData istnieje na rynku od 2010 roku, a naszą specjalnością jest zarządzanie usługami IT dla firm oraz serwis kompterowy. Wychodzimy również na przeciw potrzebom indywidualnych użytkowników.

Jesteśmy zespołem o przeszło 10-letnim doświadczeniu w usługach doradczo-informatyczno-konsultacyjnych. Zdobywaliśmy je pracując dla firm z branży finansowej, prawnej, reklamowej czy informatycznej. Obsługiwaliśmy wiodących dostawców specjalistów z branży IT i biura podróży. Mamy doświadczenie we współpracy z lokalami usługowymi czy organizacjami zajmującymi się opieką zdrowotną. Zajmowaliśmy się zagadnieniami informatycznymi dla instytutów zrzeszonych w Polskiej Akademii Nauk.

Jesteśmy certyfikowanymi i wyszkolonymi specjalistami między innymi w takich dziedzinach jak:

  • systemy operacyjne z rodziny Windows i Linux (klienckie i serwerowe)
  • ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo informacji
  • audyt systemów informatycznych
  • systemy księgowe Symfonia
  • konfiguracja urządzeń CISCO
  • zarządzanie i wdrażanie Office 365
  • zarządzanie projektami zgodnie z metodyką PRINCE2

Niestraszna nam żadna forma współpracy. Zaplecze specjalistów z którymi współpracujemy (czołowi dostawcy usług IT, serwisy, hurtownie sprzętu i oprogramowania, prawnicy czy detektywi), pozwalają nam dynamicznie rozwijać zakres świadczonych usług i razem z Klientami, podążać sprawdzonymi i pewnymi szlakami. Na specjalne zamówienie, wytyczamy nowe drogi!

 

REFERENCJE

 

Marta Wójciak, firma Digitalove:

„MXData na każdym etapie współpracy wykazała się dużą elastycznością i wsparciem. Polecam firmę jako kompetentnego i rzetelnego partnera w realizacji najbardziej wymagających projektów informatycznych.”

Katarzyna Irzyk:

„Jestem bardzo zadowolona z usługi jaką wykonał dla mnie Pan Grzegorz. Diagnoza oraz sama naprawa laptopa trwała krótko i dwuetapowo, gdyż Pan Grzegorz uwzględnił moją potrzebę posiadania laptopa przez weekend. Koszt zdecydowanie niższy niż w innych punktach w których szukałam pomocy. Polecam ze względu na fachowość, szybkość realizacji oraz cenę.”

Piotr Redel, Instytut Biologii Doświadczalnej PAN:

„Nie boi się wyzwań i podejmuje trudne zadania. Dynamiczny w swojej pracy co za tym idzie szybko radzący sobie z problemami. Pracowałem z Grześkiem w jednej firmie i naprawdę polecam. 
– chęć rozwoju zawodowego 
– chęć pomocy innym (kolegom z pracy lub użytkownikom końcowym) 
– odporność na sytuacje stresowe 
– duża i solidna wiedza podparta praktyką 
– dobry nauczyciel, nie trzyma wiedzy dla siebie stara się uczyć innych 
– świetny lider zespołu jak i przełożony”

Grzegorz Konopka, firma IT-Zlecenia:

„Pragniemy Państwu zarekomendować usługi firmy MXData z Warszawy, z którą z zadowoleniem od dawna współpracujemy.
Nasza dotychczasowa współpraca pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma rzetelna i uczciwa, podchodząca do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie. 
Produkty i usługi dostarczane przez MXData są na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na szybką obsługę i fachowe doradztwo.”

Agnieszka Rososińska:

„Rekomenduję usługi firmy MXData, która wielokrotnie wykonywała dla mnie usługi informatyczne, w pełni wywiązując się z powierzonych zadań. Usługi zostały wykonane sprawnie, terminowo oraz w przystępnej cenie. Firma wykazuje się dużym doświadczeniem zawodowym oraz elastycznością, uwzględniając moje wwskazówki i oczekiwania.
Nasza współpraca przebiega nienagannie i profesjonalnie. 
Firma MXData jest godna polecenia w zakresie usługi informatycznych.”

Tomasz Stanek:

„Grzegorz Dobromiński (założyciel MXData), przy całym swoim swobodnym sposobie bycia, jest profesjonalistą i czuje odpowiedzialność za swoją pracę. Jest samodzielny, nie angażuje klienta w zbędne detale, mając wysoką świadomość jego oczekiwań. Działa szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie – efekt zdecydowanie odpowiedział na moje oczekiwania i śmiało mogę polecić jego usługi.”